Пребарувајте низ нашите производи

Mid Century Wardrobe

Шифра: 002804
Баркод: PJDT0013
Производител: ALF Italia

Гардеробери Мид Сентури во избор на повеќе димензии.

67.952 ден. 84.940 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Даб кафен
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија 295 х 61.2 х 227.5 197.3 х 61.2 х 227.5
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време