*** СИТЕ САЛОНИ СО СТАНДАРДНО РАБОТНО ВРЕМЕ ***
Пребарувајте низ нашите производи

Volare Coffee table

Шифра: 002934
Баркод: 159TAV.04NP
Производител: Camel

Клубски маси Воларе со димензија 120х65см, 120х160см и 65х65см.

12.202 ден. 15.252 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Орев
Материјал Медијапан
Димензија 120 х 65 х 40 120 х 120 х 40 65 х 65 х 55
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време