Пребарувајте низ нашите производи

S-Ibiza Coffee Table

Шифра: 003151
Баркод: C MARMUR/ZŁOTY
Производител: SigEU

Клуб маса С-Ибица со димензија ɸ80см или ɸ42см. Стаклото е со мермерен ефект.

3.402 ден. 3.780 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Кафена Сива
Материјал Метал златен Метал хром Стакло
Димензија Д х Ш х В φ 80 х 45 φ 42 х 51
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време