Пребарувајте низ нашите производи

H-W-68 Hanger

Шифра: 003227
Производител: Hal, EU

Закачалка Х-В-68.

2.900 ден. 3.625 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Златна Црна
Материјал Метал златен Метал црн
Димензија Д х Ш х В φ 30 х 172
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време