Пребарувајте низ нашите производи

S-Montego Table

Шифра: 000091
Производител: SigEU

Трпезариска маса С-Монтего.

8.674 ден. 9.638 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Висок сјај
Материјал Медијапан
Димензија 160 х 80 х 75 120 х 80 х 75 80 х 60 х 75
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време