Пребарувајте низ нашите производи

Zakary Office Chair

Шифра: 003366
Баркод: 3831098886538
Производител: Fortrade

Канцелариски стол Закари.

12.272 ден. 13.635 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Црна
Материјал Еко кожа Метал хром
Димензија 58 x 68 x 103
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време