Пребарувајте низ нашите производи

Saviano Nightstand

Шифра: 003723
Баркод: 880202511463
Производител: Miotto Design

Наткасна Савиано.

17.800 ден. 18.737 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Димена Црна
Материјал Дрво Огледало
Димензија 45 х 45 х 55
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време