Пребарувајте низ нашите производи

Smart Bed

Шифра: 003930
Баркод: 162LET.01BI
Производител: Camel

Кревет Смарт во избор на повеќе можни димензии. Моделите со механизам за подигање вклучуваат и латофлекс.

60.487 ден. 67.208 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај Орев
Материјал Латофлекс Медијапан MDF
Функција Подигање ↑
Димензија 219 х 204 х 118 219 х 188 х 118 219 х 168 х 118
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време