Пребарувајте низ нашите производи

Chest Storage box

Шифра: 004038
Баркод: CS7100
Производител: Calligaris

Корпа за складирање Чест.


5.363 ден. 6.789 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Сива Црна
Материјал Еко кожа
Димензија 48 х 29.1 х 61
Mонтажа Нема
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време