Пребарувајте низ нашите производи

Clever Box

Шифра: 004916
Производител: Jugoeksport Stil

Корпа Клевер.

3.333 ден. 6.665 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Бела
Материјал Пластика
Димензија 26 х 34 х 22
Mонтажа Нема
Достапност : Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време