Пребарувајте низ нашите производи

Melody-M Chair

Шифра: 004185
Баркод: SM1962
Производител: Natisa

Столица Мелоди-М.

15.167 ден. 19.697 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Еко кожа Кожа говедска Метал бел Метал златен Метал црн Штоф Штоф велвет
Димензија Д х Ш х В 56 х 43 х 85
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време