Пребарувајте низ нашите производи

H-K430 Chair

Шифра: 006291
Баркод: POPIELATY
Производител: HalEU

Столица Х-К430.


4.423 ден. 4.914 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Зелена темна Сива
Материјал Метал црн Штоф велвет
Димензија 61 х 54 х 77
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време