Пребарувајте низ нашите производи

Planet Chest

Шифра: 004358
Баркод: PT23-1
Производител: Alples, SLO

Комода Планет.

12.006 ден. 15.198 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка
Димензија Д х Ш х В 87.3 х 37.5 х 101.8
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време