Пребарувајте низ нашите производи

Murcia Washbasin cabinet

Шифра: 004580
Баркод: 144-D-08004
Производител: Jugoeksport Stil

Елемент за купатило Мурциа.

14.109 ден. 20.155 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Бела
Материјал Медијапан MDF
Димензија 79.9 х 40 х 50
Mонтажа Нема
Достапност : Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време