Пребарувајте низ нашите производи

Nostalgia Side Coffee table

Шифра: 004610
Баркод: 0762COM.01625BA
Производител: Camel

Клуб маса Носталгија/Гиотто.

32.085 ден. 35.650 ден.
Спецификација
Линија Classic Premium
Боја Бела антика
Материјал Медијапан MDF Фурнир
Димензија φ 70 х 78
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време