Пребарувајте низ нашите производи

Montecarlo Office Vitrine

Шифра: 005510
Баркод: PJMN0740
Производител: ALF Italia

Витрина Монтекарло.

25.842 ден. 32.302 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Кото
Материјал Медијапан MDF
Димензија 90 х 37.6 х 137 100 х 38.8 х 213.4
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време