Пребарувајте низ нашите производи

Tivoli Office Chest

Шифра: 005525
Баркод: KJTI700GR
Производител: ALF Italia

Комода Тиволи.

44.987 ден. 56.234 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Даб сив
Материјал Медијапан MDF
Димензија 179.6 х 52 х 76.3
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време