Пребарувајте низ нашите производи

Athena Dresser

Шифра: 005574
Баркод: KJAT115
Производител: ALF Italia

Комода Атхена.

64.515 ден. 71.683 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Даб сив
Материјал Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 170.2 х 52.5 х 78.7 81.6 х 48.7 х 136.8
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време