Пребарувајте низ нашите производи

Maia VIP Dresser

Шифра: 005668
Баркод: 154CMS.01PL
Производител: Camel

Комода Маја ВИП.


63.277 ден. 70.308 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бреза сива Слонова коска
Материјал Медијапан MDF
Димензија 180 х 50 х 76 130 х 50 х 76 70 х 45 х 119
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време