Пребарувајте низ нашите производи

Maia Flat Dresser

Шифра: 005667
Баркод: 154CMS.03PL
Производител: Camel

Комода Маја.


57.418 ден. 63.798 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бреза сива Слонова коска
Материјал Медијапан MDF
Димензија 180 х 50 х 76 130 х 50 х 76 70 х 45 х 119
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време