Пребарувајте низ нашите производи

Vigo Nightstand

Шифра: 005620
Баркод: 9H230005
Производител: Jugoeksport Stil

Наткасна Виго.

9.952 ден. 15.550 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Сива светла
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка
Димензија 59 х 40.2 х 41.3
Mонтажа Има
Достапност : Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време