Пребарувајте низ нашите производи

Vigo Chest

Шифра: 005621
Баркод: 9H230305
Производител: Jugoeksport Stil

Комода Виго.

26.257 ден. 37.510 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Сива светла
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка
Димензија Д х Ш х В 144 х 51 х 71.5
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време