Пребарувајте низ нашите производи

Ambra Vitrine

Шифра: 005655
Баркод: 150VT1.01AV
Производител: Camel

Витрина Амбра.

48.267 ден. 53.630 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Слонова коска
Материјал Медијапан MDF Стакло
Димензија 116 х 49 х 191 58 х 49 х 191
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време