Пребарувајте низ нашите производи

Treviso Vitrine

Шифра: 005694
Баркод: ERTRWHV101
Производител: Status Italy

Витрина Тревисо.

24.385 ден. 27.094 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај Цемент
Материјал Медијапан MDF Стакло
Димензија 101 х 43 х 170 51 х 43 х 170
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време