Пребарувајте низ нашите производи

Academy Metal Chair

Шифра: 005672
Баркод: CB1663
Производител: Calligaris

Стол Академи.

5.902 ден. 7.471 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Еко кожа Кожа ⟳ Метал бел Метал жолт Метал кафен Метал сив Метал таупе Пластика
Димензија 49 х 51 х 84
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време