Пребарувајте низ нашите производи

Dream Armchair

Шифра: 005699
Баркод: DRBWHPF02
Производител: Status Italy

Фотелја Дрим.

25.110 ден. 27.900 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај Сива
Материјал Медијапан MDF Штоф
Димензија 58 х 43 х 73
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време