Пребарувајте низ нашите производи

Mont Noir Vitrine

Шифра: 005873
Баркод: PJMT0631
Производител: ALF, ITL

Витрина Монт Ноир.

34.066 ден. 37.851 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Црна
Материјал Медијапан MDF Стакло
Димензија Д х Ш х В 97 х 51.6 х 184.7 51.5 х 44 х 184.7
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време