Пребарувајте низ нашите производи

Mont Noir Dresser

Шифра: 005891
Баркод: KJMT115NE
Производител: ALF, ITL

Комода Монт Ноир.

46.882 ден. 52.091 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Црна
Материјал Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 158.3 х 51.5 х 78 79.8 х 51.9 х 138
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време