Пребарувајте низ нашите производи

S-H-261 Velvet Chair

Шифра: 006036
Баркод: BLUVEL 19
Производител: SigEU

Стол С-Х-261 Велвет.


4.185 ден. 4.650 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Зелена Плава темна Сива Црна
Материјал Метал хром Штоф велвет
Димензија 40 х 38 х 96
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време