Пребарувајте низ нашите производи

H-K345 Chair

Шифра: 006098
Производител: HalEU

Столица Х-К345.

5.541 ден. 6.157 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива
Материјал Метал хром Штоф
Димензија 42 х 62 х 106
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време