Пребарувајте низ нашите производи

S-Azalia Velvet Chair

Шифра: 006189
Баркод: BLUVEL 03
Производител: Sig, EU

Столица С-Азалиа Велвет.


7.664 ден. 8.516 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Зелена Крем темна Плава темна Сива Сива светла Цимет Црна
Материјал Метал црн Штоф велвет
Функција Ротирање 180° ⟳
Димензија Д х Ш х В 61 х 44 х 86
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 50 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време