Пребарувајте низ нашите производи

Estate Bed Linen

Шифра: 007070
Баркод: CS7233001
Производител: Calligaris

Комплет постелнина Естате, долна прекривка 270х290см, прекривка 270х290 и две прекривки за перници 50х75см.


8.572 ден. 10.850 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Екру Коноп Крем Розева светла
Материјал Еко памук
Димензија Д х Ш х В 270 х 290 50 х 75
Mонтажа Клиент
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време