Пребарувајте низ нашите производи

Oceanum Table

Шифра: 007269
Баркод: PJOC0613
Производител: ALF Italia

Трпезариска маса Оцеанум.

103.693 ден. 131.257 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Кобалт Сива темна
Материјал Медијапан MDF Фурнир
Функција Извлекување ↔
Димензија 320 х 108 х 76 196(250) х 108 х 76 160(210) х 95 х 76
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време