Пребарувајте низ нашите производи

Dream Silver Memory Mattress

Шифра: 007135
Баркод: 200x80
Производител: MGM, SLO

Душек Дрим Силвер Мемори.

13.931 ден. 15.479 ден.
Спецификација
Боја Бела
Линија Premium
Материјал Мемори пена Силверкеар ХР Сунѓер Џепно јадро
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Вентилација O2 Ортопедски 7 Зони
Димензија Д х Ш х В Висина: 22/23 см
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време