Пребарувајте низ нашите производи

Dallas Vitrine

Шифра: 007205
Баркод: DALLAS 09 ORZECH/BIALY
Производител: ML Meble

Витрина Даллас.

19.980 ден. 22.200 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Орев
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка
Функција Светло Софт ↔
Димензија Д х Ш х В 92 х 62 х 203 60 х 41 х 203 92 х 41 х 133 135 х 41 х 133 92 х 41 х 203 60 х 41 х 203
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време