Пребарувајте низ нашите производи

Claire Vitrine

Шифра: 007256
Баркод: PJCL0600
Производител: ALF Italia

Витрина Клаир.

82.484 ден. 104.411 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бисерна Висок сјај
Материјал Медијапан MDF Стакло Фурнир
Димензија 97.8 х 51 х 189.9
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време