Пребарувајте низ нашите производи

Clermont Day Complete

Шифра: 007240
Баркод: CLERMONT 15
Производител: ML Meble, PL

Комплет дневна соба Клермонт.

30.132 ден. 33.480 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бор снежен
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка
Функција Светло Софт ↔
Димензија Д х Ш х В 227 х 40 х 140
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време