Пребарувајте низ нашите производи

Claire Nightstand

Шифра: 007259
Баркод: KJCL130
Производител: ALF Italia

Наткасна Клаир.

24.809 ден. 31.404 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бисерна Висок сјај
Материјал Медијапан MDF Метал црн Фурнир
Димензија 59.8 х 51.1 х 58.2
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време