Пребарувајте низ нашите производи

Claire Dresser

Шифра: 007262
Баркод: KJCL115
Производител: ALF Italia

Комода Клеир.

43.583 ден. 51.274 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бисерна Висок сјај
Материјал Медијапан MDF Метал црн Фурнир
Димензија Д х Ш х В 160.5 х 53.1 х 80.5 80.5 х 53.1 х 140.5
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време