Пребарувајте низ нашите производи

Oceanum Vitrine

Шифра: 007270
Баркод: KJOC605
Производител: ALF Italia

Витрина Океанум.

76.089 ден. 96.315 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Кобалт Сива темна
Материјал Медијапан MDF Фурнир
Димензија 99.6 х 42.1 х 190 53.5 х 42.1 х 190.2
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време