Пребарувајте низ нашите производи

Cek Rug

Шифра: 008046
Баркод: CB7257-A 002
Производител: Calligaris, ITL

Тепих Цек.

18.955 ден. 23.994 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Полиестер
Димензија Д х Ш х В 300 х 200 х 1.3 240 х 160 х 1.3 φ 240 х 1.3
Mонтажа Клиент
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време