Пребарувајте низ нашите производи

Pinacles Rug

Шифра: 004727
Производител: Jugoeksport Stil

Тепих Пинаклес со димензија 300х200см.

9.866 ден. 17.010 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Димензија Д х Ш х В 300 х 200 х 2
Mонтажа Клиент
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време