Пребарувајте низ нашите производи

Fusano Buffet

Шифра: 008079
Баркод: 880103111391
Производител: Miotto Design, Slovenia

Комода Фусано.

88.713 ден. 116.727 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Златна Црна Шампањ
Материјал Дрво Метал месинг Фурнир
Димензија Д х Ш х В 200 х 42 х 80 145 х 42 х 80
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време