Пребарувајте низ нашите производи

Tresana Coffee Table

Шифра: 008461
Баркод: 880103511524
Производител: Miotto Design

Клуб маса Тресана.

23.068 ден. 28.835 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Црна мермер
Материјал Керамика Метал црн
Димензија Д х Ш х В 90 х 60 х 38
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време