Пребарувајте низ нашите производи

Nozzana Coffee table

Шифра: 002949
Баркод: 880100111472
Производител: Miotto Design

Клуб маса со димено стакло Ноззана со димензија φ80см или φ50см.

13.673 ден. 15.192 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Димена
Материјал Метал црн Стакло
Димензија φ 80 х 43 φ 50 х 55
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време