Пребарувајте низ нашите производи

Natur Relax Pillow

Шифра: 008530
Баркод: 880105260002
Производител: Miotto Design

Перница Натура Релакс.

9.948 ден. 12.435 ден.
Спецификација
Боја Крем
Линија Premium
Материјал Волна Еко памук Латекс Патент
Функција Антиалергии Антибактерии Висина ↕ Навлака ⟳ Перење
Димензија Д х Ш х В 70 х 50 х 22
Mонтажа Спремен за употреба
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време