Пребарувајте низ нашите производи

New York Chair

Шифра: 000333
Баркод: CB1022
Производител: Calligaris

Столица Њујорк.

10.204 ден. 13.082 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Еко кожа Кожа говедска Метал хром Метал црн Штоф
Димензија 57 х 52 х 75.5
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време