Пребарувајте низ нашите производи

Medini Coffee table set

Шифра: 001218
Баркод: 880101441260
Производител: Miotto Design

Сет од три клуб масички Медини

19.062 ден. 22.426 ден.
Спецификација
Линија Premium
Материјал Метал бакар Метал златен ант Метал никел
Димензија 40 x 40 x 45, 45 x 45 x 50 50 x 50 x 55
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време