Пребарувајте низ нашите производи

Bellagio Night Complete

Шифра: 001232
Производител: ALF Italia

Комплет спална соба Белаџио, кревет 205х155см, две наткасни и гардеробер 4Д. Можност за избор и на други комбинации во зависност од просторот.

256.779 ден. 320.974 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Bellagio Bed
88.040
88.040
Bellagio Nightstand
27.429
27.429
Bellagio Nightstand
27.429
27.429
Bellagio Wardrobe
113.882
113.882
Вкупно со попуст: 256.779
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Орев
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Модуларна
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време