Пребарувајте низ нашите производи

Mid Century Night Complete

Шифра: 002803
Производител: ALF Italia

Комплет спална соба Мид Сентури (кревет 205х155см, две наткасни и гардеробер 4Д 198см). Можност за избор и на други комбинации во зависност од просторот.

143.741 ден. 179.676 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Mid Century Wardrobe
67.952
67.952
Mid Century Nightstand 19.195
38.390
Mid Century Bed
37.398
37.398
Вкупно со попуст: 143.741
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Даб кафен
Материјал Еко кожа Медијапан Стакло
Димензија Модуларна
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време